• Detail firmy

Pavel Kalocsai

Základní popis

Provádíme kompletní střechy na klíč - šikmé, ploché i panelové domy, také menší opravy, okapový systém, montáže střešních oken Velux.

Adresa

Bělská 979/29c
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72973986

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní střechy na klíč

Provádíme kompletní střechy na klíč - šikmé, ploché i panelové domy, také menší opravy, okapový systém, montáže střešních oken Velux.

Kontaktní údaje

E-mail: pavelkalocsai@seznam.cz
WWW: www.strechy-kapa.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kalocsai - Majitel

Mobil: +420 731 731 229
E-mail: pavelkalocsai@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).