• Detail firmy

Pavel Kačmař

Základní popis

PRIMADYM – prodej elektronické cigarety, náplně, e-liquidRM1, příslušenství.

Adresa

Osvoboditelů 330/39a
748 01 Bobrovníky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43594808
DIČ:  CZ6111300316
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Elektronické cigarety, náplně, e-liquid RM1

Jsme přímými dovozci značkových e-liquidů RM1 do ČR a nabízíme Vám více jak 80 příchutí s certifikáty pro prodej v EU o obsahu nikotinu 0mg, 6mg, 12mg, 18mg, 24mg. Prodej elektronických cigaret a příslušenství.

Kontaktní osoba

Pavel Kačmař - Majitel

Mobil: +420 603 869 417
E-mail: primadym@primadym.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.