• Detail firmy

Pavel Jojkaljuk

Základní popis

Prodej hotelového a restauračního textilu. Teflonové ubrusy, damaškové ubrusy, rautové sukně, atlasové potahy na židle, povlečení, ručníky.

Adresa

Dubková 1543
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74401688
DIČ:  CZ6702152457
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Teflonové a damaškové ubrusy

Vodoodpudivé, nešpínivé ubrusy pro různé příležitosti.

Kontaktní údaje

E-mail: jagercomputer@email.cz
WWW: www.jagercomputer.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jojkaljuk - Majitel

Mobil: +420 730 807 449
Další firmy v oboru

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.