• Detail firmy

Pavel Jehlička

Základní popis

Prodej a montáž dřevohliníkových a plastových oken i dveří, žaluzií, parapetů, rolet a garážových vrat. Nabídka zednických a malířských prací.

Adresa

Nad Kajetánkou 1401/5
169 00 Praha 5 - Motol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73749354

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž dřevohliníkových a plastových oken

Prodej a montáž dřevohliníkových a plastových oken i dveří, žaluzií, parapetů, rolet a garážových vrat. Nabídka zednických a malířských prací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 205 954

Kontaktní osoba

Pavel Jehlička - Jednatel

Telefon: +420 416 812 762
Mobil: +420 773 060 735
E-mail: jehlickaplast@email.cz
WWW: www.jehlickaplast.cz
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.