• Detail firmy

Pavel Janda HRANICE

Základní popis

Montáže a servis telekomunikačních, zabezpečovacích zařízení, SAT, TV a kamerových rozvodů. Montáže sekčních garážových vrat a vjezdových bran.

Adresa

Třída Československé armády 1172
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48826316

Výrobky, činnosti

Montáže sekčních garážových vrat

Montáže a servis telekomunikačních, zabezpečovacích zařízení, SAT, TV a kamerových rozvodů. Montáže sekčních garážových vrat a vjezdových bran.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 751 314
E-mail: jandapavel@volny.cz
WWW: www.pavel-janda.cz

Kontaktní osoba

Pavel Janda - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.