• Detail firmy

Pavel Humplík

Základní popis

Vyrábíme a montujeme kuchyně, ložnice, postele, obývací pokoje a dětské pokoje, vestavěné skříně, vrata, pergoly a zahradní nábytek. Truhlářské práce.

Adresa

Hranice II - Lhotka 12
753 01 Hranice II - Lhotka

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74395777

Výrobky, činnosti

Truhlářství.

Vyrábíme a montujeme kuchyně, ložnice, postele, obývací pokoje a dětské pokoje, vestavěné skříně, vrata, pergoly a zahradní nábytek. Truhlářské práce.

Kontaktní osoba

Pavel Humplík - Majitel

Mobil: 739 426 857
E-mail: pavlik.humplik@email.cz
WWW: www.humplikpavel.vyrobce.cz
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!