• Detail firmy

Pavel Humhal - Produkce.dj

Základní popis

Kompletní zajištění kulturních, společenských a sportovních akcí, osvětlení a ozvučení, videoprojekce, pódiová technika, Ground Support. Zajišťujeme Dj a kapely pro plesy, svatební oslavy, firemní večírky, módní přehlídky, party atd. Nabízíme prodej

Adresa

Boješická 68
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73854280

Výrobky, činnosti

Kompletní zajištění kulturních akce

Kompletní zajištění kulturních, společenských a sportovních akcí, osvětlení a ozvučení, videoprojekce, pódiová technika, Ground Support. Zajišťujeme D

Kontaktní údaje

E-mail: produkce.dj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Humhal - Majitel

Telefon: +420 261 911 787
Mobil: +420 605 962 438
E-mail: produkce.dj@seznam.cz
WWW: www.produkcedj.cz
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.