• Detail firmy

Pavel Horečný

Základní popis

Nabízíme služby klempířství, pokrývačství a tesařství. Provádíme rekonstrukce a izolace střech, tepelné izolace, vzduchotechniku i odsávání

Adresa

Na Vyhlídce 793
763 31 Brumov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41577469

Výrobky, činnosti

Klempířské a pokrývačské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 331 531
E-mail: klempirstvi.horecny@centrum.cz
WWW: www.klempirstvihorecnykoutny.cz

Kontaktní osoba

Pavel Horečný - Majitel

Mobil: +420 737 475 768
Další firmy v oboru

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.