• Detail firmy

PAVEL HORČÍK

Základní popis

Provádí odhady motorových vozidel. Prodej náhradních dílu.

Adresa

Koněvova 1162/86
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75878798

Výrobky, činnosti

Znalecké posudky

Kontaktní údaje

E-mail: horcik.p@seznam.cz

Kontaktní osoba

PAVEL HORČÍK - Majitel

Mobil: +420 604 955 438
Další firmy v oboru

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.