• Detail firmy

Pavel Homoláč

Základní popis

Provádíme rekonstrukce novostaveb, instalatérské, obkladačské a pokladačské práce, montáže sádrokartonu i zateplování fasád.

Adresa

Sokolská 760
251 64 Mnichovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40080609
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebné práce

Kontaktní údaje

Mobil: 608 101 737
E-mail: phomolac@seznam.cz
WWW: www.h2p.wbs.cz

Kontaktní osoba

Pavel Homoláč - Jednatel

Mobil: 608 101 737
Další firmy v oboru

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.