• Detail firmy

Pavel Holzapfel-truhlářství,obchod

Základní popis

Firma se zabývá výrobou a montáží nábytku na zakázku i v sériové výrobě dle možností kapacity.Zkušenosti jsou i ve výrobě dřevěných staveb s možností vlastního pořezu dřeva a následného zpracování.

Adresa

43
333 01 Lisov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61141186
DIČ:  cz-6902062156

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž nábytku na zakázku

Firma se zabývá výrobou a montáží nábytku na zakázku i v sériové výrobě dle možností kapacity.Zkušenosti jsou i ve výrobě dřevěných staveb s možností

Kontaktní údaje

E-mail: Holzapfel3@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Holzapfel - Majitel

Telefon: 603 826 257
E-mail: Holzapfel3@seznam.cz
Další firmy v oboru

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

MILAN KUBÁT

Zabýváme se výrobou kompletního interiérového i zahradního nábytku. Nabízíme schodiště, okna, dveře, altány, přístřešky, venkovní terasy či srubový nábytek. Garantujeme vysoce kvalitní služby za velice rozumné ceny.