• Detail firmy

Pavel Holec

Základní popis

Nabízím opravy i revize armatur,servis energetických a teplárenských zařízení,zámečnické či kovoobráběcí práce.Používám soustruhy,frézky

Adresa

Horní Počaply 159
277 03 Horní Počaply

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15880036
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetická a teplárenská zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 104 550
E-mail: holec.pavel@mybox.cz
WWW: www.pavelholec.cz

Kontaktní osoba

Pavel Holec, st. - Majitel

Mobil: +420 731 445 200

ml. Pavel Holec

Mobil: +420 603 181 955

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.