• Detail firmy

Pavel HOFRICHTER

Základní popis

Tipy na program, restaurace, hotely, ubytování, catering,outdoor, pronájem prostor pro školení, konference, semináře,večírky,kongresy.Vše o firemních akcích, eventech. Zajistíme prostory pro firemní a společenské akce.

Adresa

Dobročovická 1672/4
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66900760
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Vše o firemních akcích, eventech.Zajistíme prostory pro firemní a společenské akce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@firemniakce.cz
WWW: www.firemniakce.cz
Skype: 777226672

Kontaktní osoba

Pavel Hofrichter - Majitel

Telefon: +420 274 822 003

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.