• Detail firmy

Pavel Hladílek - Sklenářství

Základní popis

VÝROBA IZOLAČNÍCH DVOJSKEL, ZASKLÍVÁNÍ VÝKLADŮ A OKEN ZABEZPEČENÍ OBCHODŮ A STAVEB ZRCADLOVÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADY, MARKÝZY, BALKONY, LODŽIE

Adresa

Vilová 308
394 26 Lukavec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49024043

Výrobky, činnosti

polykarbonát

komůrkové desky trapézové desky plexisklo plný polykarbonát foamalux světlíky

Kontaktní údaje

Mobil: 739 231 806
Fax: 565 445 322
E-mail: sklenarstvi@hladilek.cz
WWW: www.hladilek.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hladílek - Majitel

Telefon: 603 527 989
E-mail: sklenarstvi@hladilek.cz
Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.