• Detail firmy

Pavel Herčík

Základní popis

Zlatnická firma, která se zabývá využitím logo ve výrobě reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kompletní zpracování od výtvarného návrhu po hotový výrobek jako spona do kravaty, manžetové knoflíky, odznak s logo z obecného kovu nebo ze stříbra.

Adresa

Čížovky 1
294 06 Čížovky

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10233172
DIČ:  CZ531123195

Výrobky, činnosti

Odznaky

Reklamní a dárkové předměty. Nabízíme kompletní zpracování jako spona do kravaty, manžetové knoflíky, odznak s logo z obecného kovu nebo ze stříbra.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 397 296
Mobil: +420 721 611 500
E-mail: jewelstudio@quick.cz

Kontaktní osoba

Pavel Herčík - Majitel

Telefon: +420 774 846 476
Telefon: 326 329 982
E-mail: jewelstudio@quick.cz
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Štikar Petr

Specializací firmy je laserové řezání, gravírování a vypalování. Zajišťujeme výrobu zakázkových modelů (budovy, objekty, stavby) a reklamních předmětů. Vyrábíme ze skla, dřeva, plastu i kovu.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.