• Detail firmy

PAVEL & HAVEL, s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů, olejů a ostatních provozních kapalin na veškerá osobní vozidla.

Adresa

Sudoměřská 10/1644
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62583468
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +42 026 973 285
Telefon: +420 271 773 489
Telefon: +420 222 712 404

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.