• Detail firmy

Pavel Haniger

Základní popis

Revize elektrických zařízení, strojů, hromosvodů, elektrických spotřebičů, měření intenzity osvětlení, analýza elektrických sítí a porevizní opravy.

Adresa

Dolany 96
339 01 Dolany

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72254432

Výrobky, činnosti

Revize elektrických zařízení

Revize elektrických zařízení, strojů, hromosvodů, elektrických spotřebičů, měření intenzity osvětlení, analýza elektrických sítí a porevizní opravy.

Kontaktní osoba

Pavel Haniger - Jednatel

Mobil: +420 607 910 571
E-mail: pavel.haniger@seznam.cz
WWW: www.elektroklatovy.cz
Další firmy v oboru

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.