• Detail firmy

Pavel Gottwald

Základní popis

Truhlářství Gottwald nabízí již řadu let svým zákazníkům kvalitní výrobky své produkce, při použití kvalitních a osvědčených dodavatelů materiálu. Při zpracování nabízíme kompletní servis – od návrhu až po konečnou montáž.

Adresa

Dražovice 206
683 01 Dražovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68073771
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek na míru:

kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, obývací stěny, dětské pokoje, kancelářský nábytek, interiérové dveře, koupelnový nábytek atd.

Kontaktní údaje

E-mail: dostal.hynek@gmail.com
WWW: www.truhlarstvi-gottwald.cz

Kontaktní osoba

Hynek Dostál

Mobil: +420 604 793 362
E-mail: dostal.hynek@gmail.com
Další firmy v oboru

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

Ing. Roman Verner

Zajišťujeme truhlářské práce a výrobu nábytku na zakázku. Vyrábíme nábytek do bytu i kanceláře, předsíňové stěny, vestavěné skříně, atypický nábytek. Nacházíme se v okrese Brno - venkov.