• Detail firmy

Pavel Geci - BAKSON

Základní popis

Grafické zpracování firemních log a všech tiskových materiálů od vizitek až po katalogy. Výroba www stránek a multimediálních prezentací.

Adresa

U Sauny 1515
431 11 Jirkov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46736433
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové stránky

Kontaktní osoba

Pavel Geci - Majitel

Mobil: +420 737 861 190
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Drukarnia WIST Antoni Wierzbowski

Ofsetový tisk je hlavní výrobní profil na WIST. Máme také vlastní celou řadu vázání knih nutné realizovat produkty, jako jsou boxy, knih a časopisů. Je také možné, zjemnění objednat v naší tiskárně produktu laminací, UV lak.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.