• Detail firmy

Pavel Geci - BAKSON

Základní popis

Grafické zpracování firemních log a všech tiskových materiálů od vizitek až po katalogy. Výroba www stránek a multimediálních prezentací.

Adresa

U Sauny 1515
431 11 Jirkov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46736433
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové stránky

Kontaktní osoba

Pavel Geci - Majitel

Mobil: +420 737 861 190
Další firmy v oboru

LABEL ART Sp.j.

Nabízíme k prodeji, stejně jako tištěný na jiný sortiment. My vykonávat svou práci nanejvýš profesionálně a estetiky. Přejeme si, aby každý dodavatel byl s našimi službami spokojeni. S rozsáhlým strojového parku můžeme splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby jsou určeny pro jednotlivce, tak i družstva. Vítejte!

P.R.O.A. s.r.o. - grafické studio a reklamní agentura

Poskytujeme služby grafického studia a reklamní agentury. Pro naše zákazníky zajišťujeme kvalitní velkoplošný tisk - tiskneme letáky, brožury, katalogy a jiné propagační materiály. Věnujeme se rovněž litografii a reklamní fotografii. Nabízíme široký sortiment reklamních předmětů. Naleznete nás na adrese: Skácelova 19, Brno.

MAAG Agnieszka Marek Mariusz Malinowscy s.c.

MAAG je významným výrobcem krabic, všechny druhy kartonových obalů a tašek. Zde si můžete objednat na komplexní realizaci projektu služby, výroba obalů, tisk a dodání. Navrhujeme prakticky všechno, co se přizpůsobit / přizpůsobit se potřebám našich klientů.