• Detail firmy

Pavel Gadas

Základní popis

Naše firma se zabývá klempířskou,tesařskou a pokrývačskou prací.Odborné poradenství a cenová nabídka zdarma.Krytiny všeho druhu:plechové,pálené,betonové a jiné.

Adresa

Dolní Nětčice 29
753 54 Dolní Nětčice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69199736
DIČ:  CZ7301185705
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: gadas30@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Gadas - Majitel

Mobil: +420 603 279 375
E-mail: gadas30@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!