• Detail firmy

Pavel Filgas

Základní popis

Provádíme práce ve výškách za pomoci speciální lezecké techniky. Realizujeme potřebná opatření u problematických stromů: prořezy větví, bezpečnostní vazby a rizikové kácení stromů. Čistíme kopané studny a montujeme čerpací zařízení.

Adresa

Lužná 26
756 11 Lužná

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88283321

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Kontaktní údaje

E-mail: vysky.stromy@seznam.cz
WWW: vertik.majestat.cz

Kontaktní osoba

Pavel Filgas - Majitel

Telefon: 734 838 914
E-mail: vysky.stromy@seznam.cz
Další firmy v oboru

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.