• Detail firmy

Pavel Fatur

Základní popis

Nabízím veškeré stavební a rekonstrukční práce, přestavby, novostavby, sádrokartony až po kompletní dodávky a vybavení koupelny, bytu nebo firemních p

Adresa

Pekárenská 1185/20
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60872101

Výrobky, činnosti

Stavební a rekonstrukční práce

Nabízím veškeré stavební a rekonstrukční práce, přestavby, novostavby, sádrokartony až po kompletní dodávky a vybavení koupelny, bytu nebo firemních prostor. Provádím rekonstrukce bytových jader, zateplování budov, obkladačské a instalatérské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 104 709
E-mail: pavel@fatur.cz
WWW: www.fatur.cz

Kontaktní osoba

Pavel Fatur - Majitel

Mobil: +420 603 209 248
Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.