• Detail firmy

Pavel Farkaš

Základní popis

Naše Firma se provádí autoservis běžných značek,pneuservis,autoskla,klempířské práce,klimatizace,tažná zažízení,likvidace pojistních událostí,prodej autodílů,naše firma spadá do konceptu Partner Elit.

Adresa

Čilec č.p. 74
289 25 Čilec

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47532807
DIČ:  CZ6710270798

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: 773 609 907
E-mail: autoservis@autocentrum-podebrady.cz
WWW: www.autocentrum-podebrady.cz
Další firmy v oboru

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.