• Detail firmy

Pavel Dvořáček

Základní popis

Provádí kompletní truhlářskou výrobu pro interiéry, a to jak z masivního dřeva, tak také z dýhovaných a lepených materiálů (lamino apod.). Kromě toho se zabývá výrobou venkovních dveří a dalších stavebních prvků. Na základě přání a požadavků jsme schopni vyrobit dveře, schody, kuchyň, bytový nebo kancelářský nábytek, obklady (stěn, schodů, stropů, trámů). Poskytuje kompletní servis: konzultaci.

Adresa

Nová Čtvrť 276
679 21 Bořitov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75632829
DIČ:  CZ7112143764
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- zakázková výroba nábytku, kuchyňské linky, ložnice (postele včetně roštů), obývací stěny, skříňky, komody postele, skříňky, psací stoly do dětských pokojů, vestavěné skříně, šatní stěny, šatní sloupový systém, výroba a montáž stavebních prvků, atd.

Kontaktní osoba

Pavel Dvořáček - Majitel

Mobil: +420 731 463 923
E-mail: truhlarstvi.dvoracek@centrum.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.