• Detail firmy

Pavel Dufek

Základní popis

Poskytuji služby v oblasti grafického designu od vizitek po celé reklamní kampaně. Nabízím zpracování ilustrací i flash animací.

Adresa

Minská 775/4
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16996852

Výrobky, činnosti

grafické studio

Kontaktní údaje

E-mail: duf@dufdesign.cz
WWW: www.dufdesign.cz

Kontaktní osoba

Pavel Dufek - Majitel

Mobil: +420 732 722 351
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.