• Detail firmy

Pavel Drtina

Základní popis

Jsme firma, ve které pracovníci působí v tomto oboru s bohatou zkušeností již 16.let. Kvalitně zajisťujeme na klíč dodávku, opravy a montáž horizontálních i vertikálních žaluzií a sítí proti hmyzu v bytech, rodinných domkách, komerčních objektech.

Adresa

M. J. Husa 540/20
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86711768
DIČ:  CZ86711768
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávky, montáže a opravy

žaluzií na dřevěná a plastová okna.

Kontaktní údaje

E-mail: az.montex@tiscali.cz
WWW: www.az-montex.cz

Kontaktní osoba

Pavel Drtina - Majitel

Mobil: +420 723 814 460
E-mail: az.montex@seznam.cz
E-mail: az.montex@tiscali.cz
WWW: www.az-montex.cz
Další firmy v oboru

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.