• Detail firmy

Pavel Doležal

Základní popis

výrobou ocelových konstrukcí pro průmysl a stavebnictví.,výroba ocelových palet pro stavebnictví, automobilový průmysl a zeměděltví

Adresa

Dukelských hrdinů 1
281 23 Starý Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48660787
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  18

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 726 880
Mobil: +420 602 349 830
Fax: +420 321 726 880
WWW: www.ocelove-konstrukce-zit.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Doležal - Majitel

Mobil: +420 602 349 830
Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.