• Detail firmy

Pavel Chodora

Základní popis

Nabídka přímého digitálního tisku na textil barvami, které neznečišťují životní prostředí.

Adresa

Lidická 546
273 03 Stochov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01166727
DIČ:  CZ7912301188

Výrobky, činnosti

Nabídka přímého digitálního tisku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@acus.cz
WWW: www.acus.cz

Kontaktní osoba

Pavel Chodora - Majitel

Mobil: +420 734 728 095
E-mail: info@acus.cz
Další firmy v oboru

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

FLY HARD s.r.o.

Věnujeme se WTP art na profesionální úrovni. Využíváme moderní technologie hydrografiky pro aplikaci motivů na zvolený předmět. Nabízíme potisk 2D a 3D předmětů, potisk nerovných ploch, aplikaci motivu na dřevo, sklo, plast a další voděodolné materiály jako jsou helmy, motorky, skatebordy nebo obaly na mobil. Jednolitý povrch je odolnější než barva nebo obtisk.