• Detail firmy

Pavel Čermák

Základní popis

Prodej a montáž rekuperačních výměníků tepla, rekuperační jednotky, rekuperace, větrání s rekuperací, rekuperace tepla, rekuperace vzduchu

Adresa

Křemenná 1430/10
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40580644
DIČ:  CZ6510081754

Výrobky, činnosti

Rekuperace

Kontaktní údaje

E-mail: cer.1@seznam.cz
WWW: www.rekuperace-cermak.cz

Kontaktní osoba

Pavel Čermák - Majitel

Telefon: +420 271 771 086
Mobil: +420 736 610 700
E-mail: cer.1@seznam.cz
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.