• Detail firmy

Pavel Čermák

Základní popis

Naši firmu založil již v roce 1994 Ing. Kamil Čermák pod původním názvem ILPA. Od svých počátků se naše podnikání zaměřilo na vodorovné dopravní značení a reklamu na sloupech veřejného osvětlení.

Adresa

Na Trati 33
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71803947
DIČ:  cz8601215843

Výrobky, činnosti

Vodorovné dopravní značení

Kontaktní údaje

Mobil: cermak.ilpa@c ent rum .cz
WWW: www.cermak-znaceni.wz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Čermák - Majitel

Mobil: +420 608 442 849
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

KALGUS s.r.o.

Nabízíme prodej a montáž veškerých dopravních značek a příslušenství, zřízení vodorovného dopravního značení (čáry), reklamních poutačů a směrovek. Zajišťujeme vyřízení DIO - dopravně inženýrského opatření.