• Detail firmy

Pavel Carda OCP SPED

Základní popis

spedice, zasilatelství - vnitrostátní a mezinárodní přeprava - expresní přeprava - dodávka, pick-up po celé Evropě - přeprava nebezpečných nákladů - systém ADR tř. 1 - 9 - certifikát EX II

Adresa

Školní 193/13
664 41 Omice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69758778

Výrobky, činnosti

doprava

spedice, zasilatelství - vnitrostátní a mezinárodní přeprava - expresní přeprava - dodávka, pick-up po celé Evropě - přeprava nebezpečných nákladů

Kontaktní údaje

Telefon: 547 228 431
Mobil: 777 737 577
Fax: 547 228 434
E-mail: ocpsped@cbox.cz
WWW: www.ocpsped.cz

Kontaktní osoba

Pavel Carda - Majitel

Další firmy v oboru

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

EC Logistics, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a logistické služby. Disponujeme logistickým centrem v Brně, které je moderně vybaveno a schopno obstarat rozsáhlé zakázky. Zajišťujeme mezinárodní dopravu včetně vyřízení celních náležitostí.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.