• Detail firmy

Pavel Čáda - Elektromontáže

Základní popis

Elektromontážní práce v občanské zástavbě (byty, domy,panelové domy), ale také průmyslové a výrobní haly, hromosvody a to včetně projektu a revize.Nové instalace a opravy starých rozvodů.

Adresa

Husova 2515
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66667038
DIČ:  CZ7112012743

Výrobky, činnosti

Elektromontážní práce v občanské zástavbě

(byty, domy,panelové domy), ale také průmyslové a výrobní haly, hromosvody a to včetně projektu a revize.Nové instalace a opravy starých rozvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: cala-el@email.cz

Kontaktní osoba

Pavel Čáda - Majitel

Telefon: +420 605 456 380
E-mail: cala-el@email.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.