• Detail firmy

Pavel Busta

Základní popis

Jsme restaurace a penzion nacházející se v obci Hamr 2km od města Chlum u Třeboně. Nabízíme ubytování. Místní rovinatá krajina je vhodná k výletům na kole i pěšky a je tak ideální jak pro rodiny s dětmi,tak pro zdatnější cyklisty a turisty.

Adresa

Chlum u Třeboně 149
378 04 Chlum u Třeboně

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76409848
DIČ:  CZ7301251408

Výrobky, činnosti

Penzion-Hamr.

Kontaktní údaje

E-mail: penzion-hamr@seznam.cz
WWW: www.penzion-hamr.cz

Kontaktní osoba

Pavel Busta

Telefon: 603 585 147
E-mail: penzion-hamr@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Penzion a restaurace pod Šibeňákem

Provozujeme penzion a restauraci v jižních Čechách. Nabízíme Vám možnost pořádání firemních večírků a oslav, svatebních hostin, rodinných setkání a dalších akcí s možností ubytování.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.