• Detail firmy

Pavel Burian

Základní popis

Výroba vysokotlakých hydraulických hadic s koncovkami a šroubení hydraulických obvodů

Adresa

Dobřív 332
338 44 Dobřív

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72208546
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Šroubení pro hydrauliku a pneumatiku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 723 812
Fax: +420 371 723 812
E-mail: burian.bn@iol.cz
WWW: www.bntechnik.cz

Kontaktní osoba

Pavel Burian - Majitel

Mobil: +420 603 186 760

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.