• Detail firmy

Pavel Buchta1

Základní popis

Nabízíme profesionální stěhování firem, úřadů, domácností, knihoven, skladů, klavírů, trezorů, těžkých břemen. Provádíme likvidace, vyklízení starého nábytku, spotřebičů, stojů a linek, stěhování v rámci budov. Autodoprava po celé ČR.

Adresa

Souběžná 35
634 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75370549
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování

Kontaktní údaje

E-mail: zs.stehovani@seznam.cz
WWW: zs.stehovani@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Buchta - Majitel

Mobil: +420 603 480 574
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

STAHL - stěhovací služba, s.r.o.

Jsme jednou z největších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme stěhování po celé České republice a zahraničí na klíč, dle požadavku zákazníků.