• Detail firmy

Pavel Buchal

Základní popis

Připravíme pro vás nezaměnitelné dárkové či reklamní předměty, vytvořené spojením vašich představ a naší fantazie.

Adresa

Murmanská 1246/13
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72880961

Výrobky, činnosti

darkyreklama

Připravíme pro vás nezaměnitelné dárkové předměty, vytvořené spojením vašich představ a naší fantazie. 'Pískované motivy, loga na sklo nebo nerez, keramické hrnky s fotopotiskem, textil s výšivkou či potiskem, samolepky, outdoorové vybavení...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 564 108
E-mail: info@darkyreklama.cz
WWW: www.darkyreklama.cz

Kontaktní osoba

Pavel Buchal - Majitel

Mobil: +420 725 564 107
E-mail: info@darkyreklama.cz
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.