• Detail firmy

Pavel Bruncvik

Základní popis

Společnost se specializuje na sortiment: dětské pokoje, chodby, koupelny, vybavení kanceláří, obchodů, úřadů, škol, možnost spolupráce s architektem, palubky venkovní, vnitřní obložení stěn, stropů, podlahy (palubkové i plovoucí), vybavení zahrad.

Adresa

Ostravice 552
739 14 Ostravice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70596077
DIČ:  CZ8008184965
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby + výroba

- výroba z laminované dřevotřísky, překližky a masivu, kuchyňské linky, vestavěné skříně, sektorový nábytek, skříně, skřínky, komody, stolky, atd...

Kontaktní osoba

Pavel Bruncvik - Majitel

Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.