• Detail firmy

Pavel Brlai

Základní popis

Rekonstrukce bytového jádra, veškeré zednické a malířské práce, obklady, štuky, sádrokarton, plastová okna a dveře, strojní omítky

Adresa

Edvarda Beneše 382
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71990704

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytového jádra

- veškeré zednické a malířské práce, obklady, štuky, sádrokarton, plastová okna a dveře, strojní omítky

Kontaktní údaje

E-mail: alipb@seznam.cz
WWW: www.alipb.cz

Kontaktní osoba

Pavel Brlai - Majitel

Mobil: +420 732 434 250
E-mail: alipb@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.