• Detail firmy

Pavel Brichcín

Základní popis

Projektování novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů a ostatních objektů pozemních staveb, zajišťování stavebního dozoru a provádění tesařských prací.

Adresa

Horní 359
345 62 Holýšov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64189201

Výrobky, činnosti

Projektování novostaveb

Projektování novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů a ostatních objektů pozemních staveb, zajišťování stavebního dozoru a provádění tesařských prací

Kontaktní údaje

Mobil: 774 087 243
E-mail: pavel.brichc@seznam.cz
WWW: www.brichcin-stavby.websnadno.cz/
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.