• Detail firmy

Pavel Braunfuchs

Základní popis

stěhování bytů, firem, archivů, těžkých břemen, uměleckých děl, historických předmětů, drahých a křehkých předmětů, výpočetní techniky.

Adresa

Ledenice, Zborov 69
370 06 Zborov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88775950

Výrobky, činnosti

stěhování bytů, firem, archivů, těžkých břemen.

stěhování bytů, firem, archivů, těžkých břemen, uměleckých děl, historických předmětů, drahých a křehkých předmětů, výpočetní techniky.

Kontaktní osoba

Pavel Braunfuchs - Majitel

Mobil: +420 602 150 218
Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.