• Detail firmy

Pavel Borovanský

Základní popis

Provádíme deratizace, dezinsekce a dezinfekce, hubení vos, sršňů, švábů, štěnic, mravenců, potkanů, krys, sanace po zemřelém, vyklízecí práce, zábrany proti ptactvu a likvidace plísní.

Adresa

Jana Zajíce 2864/4
400 11 Chuderovec

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72688076
  • Služby

Výrobky, činnosti

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 546 777
E-mail: pavel.borovansky@seznam.cz
WWW: www.naturabor.cz
Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

CHEPORT spol. s r.o.

Hlavní výrobní program společnosti Cheport tvoří výroba tekutých čistících, pracích a dezinfekčních prostředků určených pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu. Dále: servis ČOV, servis čistíren odpadních vod. Působíme v regionu Zlín a okolí.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.