• Detail firmy

Pavel Borek

Základní popis

Revize elektrických zařízení v objektech A+B a bez omezení napětí.

Adresa

Kamnářská 5
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13714643
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize elektroinstalací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 759 657
E-mail: borek@pavelborek.cz
WWW: www.pavelborek.cz

Kontaktní osoba

Pavel Borek - Majitel

Mobil: +420 602 759 657
Další firmy v oboru

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.

NavyMax s.r.o.

Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), snižování úrazovosti a předcházení nemocím z povolání dnes patří k základním prioritám každého tržního odvětví. V oblasti BOZP proto nabízíme odbornou prohlídku provozu, vstupní audit, návrh vhodného řešení, kompletní vypracování a cíleně řízené zavedení systému BOZP.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.