• Detail firmy

Pavel Boďa

Základní popis

Provádíme servis a opravy výtahů. Zajistíme modernizaci stávajícího výtahu. Poskytujeme havarijní služby - vyproštění a opravy i mimo naši pracovní dobu.

Adresa

Klečůvka 43
763 11 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61405094
DIČ:  CZ5811200505
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis výtahů pro Zlín a okolí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 460 921
Mobil: +420 603 117 747
E-mail: vytahyzlin@volny.cz
WWW: www.vytahyzlin.wz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Boďa - Majitel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.