• Detail firmy

Pavel Blejchař

Základní popis

Společnost provádí stolařské práce převážně z masívu - nábytek, kuchyně, výstavné skříně, exteriérové, interiérové, posuvné i klenbové dveře okna, postele, přístřešky, pergoly, obloženi ze dřeva, kolébky pro děti , pískoviště, chatky, boudy pro psy.

Adresa

Bezručova 436
735 52 Bohumín - Záblatí

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62340140
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku na zakázku, jako jsou kuchyně, výstavné skříně, exteriérové, interiérové, posuvné i klenbové dveře okna, postele, přístřešky, atd...

Kontaktní osoba

Pavel Blejchař - Majitel

Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.