• Detail firmy

Pavel Blejchař

Základní popis

Společnost provádí stolařské práce převážně z masívu - nábytek, kuchyně, výstavné skříně, exteriérové, interiérové, posuvné i klenbové dveře okna, postele, přístřešky, pergoly, obloženi ze dřeva, kolébky pro děti , pískoviště, chatky, boudy pro psy.

Adresa

Bezručova 436
735 52 Bohumín - Záblatí

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62340140
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku na zakázku, jako jsou kuchyně, výstavné skříně, exteriérové, interiérové, posuvné i klenbové dveře okna, postele, přístřešky, atd...

Kontaktní osoba

Pavel Blejchař - Majitel

Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.