• Detail firmy

Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.

Základní popis

Nabízíme balicí stroje, příslušenství pro balení do sáčků stickpack, tetraeder. Vyrábíme stroje vhodné pro potravinářské (sypké, tekuté) i nepotravinářské. Řada AMT, ABM EN, ABM DeN, ABM D, MPB, PBMX, ABG, ABK, Doublestick a Tstix. www.jb.cz

Adresa

Václavské náměstí 799/48
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24813966
DIČ:  CZ24813966

Výrobky, činnosti

Balicí stroje ABM EN

Určeny k balení sypkých, kusových i tekutých produktů do sáčků ‘‘stick‘, jsou vysoce výkonné, plně automatizované a spolehlivé balicí stroje.

Kontaktní údaje

E-mail: sales@jb.cz
E-mail: jana.gilchrist@jb.cz
WWW: www.jb.cz

Kontaktní osoba

Lenka Měchurová - Obchodní reprezentant

E-mail: sales@jb.cz

Pavel Blažek - Technický ředitel

Mobil: +420 607 556 808
E-mail: blazek.pavel@jb.cz

Jana Gilchrist

Telefon: +420 317 844 666
E-mail: jana.gilchrist@jb.cz
Další firmy v oboru

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

BFK, spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou automatických strojů. Dodáváme etiketovací stroje, zavírací stroje, plnící a adjustační linky, balící stroje, destohovací a stohovací stroje, vyfukovací stroje, vkládací stroje, plnící linky sypkých materiálů apod.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.