• Detail firmy

Pavel Blaščík

Základní popis

Naše firma nabízí vnitrostátní i mezinárodní( země EU ) dopravu materiálu.

Adresa

Staré Jesenčany 93
530 02 Staré Jesenčany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64247198
  • Služby

Výrobky, činnosti

doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 330 911
E-mail: autodoprava.blascik@seznam.cz
WWW: www.autoblascik.wz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Blaščík - Majitel

Mobil: +420 605 290 341
Další firmy v oboru

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.