• Detail firmy

Pavel Beznoska

Základní popis

Prodej obuvi a doplňkového sortimentu,sportovních potřeb.Nabízíme široký sortiment obuvi pro všechny generace a pro každou příležitost.Cenové rozpětí podle náročnosti zákazníka.Certifikovaná obuv,treková,zdravotní,pracovní,společenská atd.

Adresa

Masarykovo náměstí 223
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13657623

Výrobky, činnosti

Obuv

- nabízíme široký sortiment obuvi.Cenové rozpětí podle náročnosti zákazníka.Certifikovaná obuv,treková,zdravotní,pracovní,společenská atd.

Kontaktní údaje

E-mail: obuvbeznoska@seznam.cz
WWW: obuvbeznoska.cz

Kontaktní osoba

Veronika Kníchalová - Generální ředitel

Telefon: 605 536 591
E-mail: obuvbeznoska@seznam.cz

Pavel Beznoska - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

TennisPlanet Polska Tomasz Bonar

TennisPlanet Polsko nabízí sportovní vybavení a oblečení thermoactive. Kromě holandského značkových výrobků Tyger nabízíme našim zákazníkům všechny produkty jsou k dispozici v evropských soudů.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.