• Detail firmy

Pavel Beran

Základní popis

Autoservis, pneuservis a odtahová služba. Provádíme odtah, opravy, STK a emise. K dispozici je auto a pneu servis, autolakovna.

Adresa

Nepomucká 180/18
326 00 Hradiště

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64381692
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis a odtahová služba. Provádíme odtah, opravy, STK a emise. K dispozici je auto a pneu servis, autolakovna a dovoz vozů ze zahraničí. Prodej náhradních dílů a autodoplňků. Autopůjčovna, náhradní vůz a vyřízení pojistné události.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 424 031
Fax: +420 377 424 032
E-mail: prokopec.v@seznam.cz
E-mail: info@bavauto.cz
WWW: www.bavauto.cz

Kontaktní osoba

Pavel Beran - Majitel

Mobil: +420 603 211 941
Mobil: +420 777 146 046
Další firmy v oboru

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.