• Detail firmy

Pavel BEDNÁŘ

Základní popis

Zajišťuji jednorázové i pravidelné úklidy firem, domácností a bytových domů. Provádím umytí podlah, utření prachu, dezinfekce toalet.

Adresa

Práčská 2599/97
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71649271

Výrobky, činnosti

Jednorázové i pravidelné úklidy firem i domů.

Zajišťuji jednorázové i pravidelné úklidy firem, domácností a bytových domů. Provádím umytí podlah, utření prachu, dezinfekce toalet, leštění umyvadel, zalévání květin a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 223 016 435
E-mail: pavel.bednar@mybox.cz
WWW: www.uklidbednar-praha.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bednář - Majitel

Mobil: +420 608 784 019

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.