• Detail firmy

Pavel Bartoš

Základní popis

Nabízím izolace plochých střech a spodních staveb proti radonu i chemickým látkám. Provádím foukané tepelné izolace, zateplení fasád, klempířské práce

Adresa

Hraniční 236
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70671567

Výrobky, činnosti

Nabízím izolace plochých střech.

Nabízím izolace plochých střech a spodních staveb proti radonu i chemickým látkám. Provádím foukané tepelné izolace, zateplení fasád, klempířské, zámečnické i hromosvodové práce. Zajišťuji hydroizolaci základových desek, střech, bazénů, jezírek.

Kontaktní údaje

E-mail: pabartos@centrum.cz
WWW: www.izolace-bartos.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bartoš - Majitel

Mobil: +420 602 169 143
Další firmy v oboru

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.